Servis in popravilo
Zagotovljen servis in popravila
Zaloga izdelkov
Velika zaloga v našem skladišču
Expres dostava
Odpošiljanje izdelkov še isti dan
Varno nakupovanje
100% varen spletni nakup
Milwaukee® brezščetkasti motor POWERSTATE™ omogoča hitro in učinkovito rezanje z 3900 o/min. Enostavna nastavitev globine, hladni rez za večjo varnost in kompaktna zasnova. Vključen kovček z dvema akumulatorjema.
Podrobnosti:
Več o izdelku
Na zalogi
Izvirna cena je bila: 852,70 €.767,43 €Trenutna cena je: 767,43 €.
Najnižja cena zadnjih 30 dni: 767,43 €.
Izberi število obrokov, da dobiš mesečni izračun.
V košarici izberi Leanpay in v nekaj minutah zaključi obročni nakup. Več informacij
Milwaukee® POWERSTATE™ motor brez ščetk zagotavlja hitrejše rezanje in daljšo življenjsko dobo orodja, kar vam omogoča do 370 3⁄4˝ rezov EMT.
Pametni sistem REDLINK PLUS™ vam omogoča učinkovito upravljanje z energijo ter optimizira delovanje orodja za največjo produktivnost.
Z impresivno hitrostjo rezanja 3900 o/min bo vaše delo potekalo hitro in učinkovito, kar povečuje vašo produktivnost.
Nastavitev globine rezanja od 0 do 57 mm je hitra in enostavna, brez potrebe po dodatnem orodju. Uporabite 150 mm rezilo in prilagodite globino po želji.
Tehnologija hladnega reza zmanjšuje iskrenje, kar zagotavlja večjo varnost pri delu.
Orodje je zasnovano tako, da je kompaktno in lahko, kar omogoča udobno in enostavno uporabo tudi pri daljšem delu.
Vgrajen kavelj omogoča enostavno obešanje orodja med uporabo, kar pripomore k večji organizaciji delovnega prostora.
Orodje je dobavljivo v kovčku, ki vključuje dva 5.0 Ah REDLITHIUM-ION™ akumulatorja in polnilnik, kar zagotavlja dolgotrajno delovanje na terenu.
| Vrsta napajanja | Akumulatorsko |
|---|---|
| Vrtljaji na min. | 3900 rpm |
| Kapaciteta baterije | 5 Ah |
| Napetost baterije | 18 V |
| Tehnologija baterije | Redlithium-Ion |
| Vključuje polnilec | Da |
| Brezkrtačni motor | Da |
| Priložen kovček | Da |
| Premer rezila | 150 mm |
Za brezplačno podaljšanje garancije si lahko ustvarite račun ter registrirate izdelek na spodnji povezavi. Če garancije ne podaljšate potem vam velja 1 leto.
https://eservice.milwaukeetool.eu/en-gb/landing
