Servis in popravilo
Zagotovljen servis in popravila
Zaloga izdelkov
Velika zaloga v našem skladišču
Expres dostava
Odpošiljanje izdelkov še isti dan
Varno nakupovanje
100% varen spletni nakup
Ščitnik lista in pehalo iz magnezija zagotavlja vrhunsko vzdržljivost. Opremljen z brezščetkasti motor POWERSTATE™, akumulatorjem REDLITHIUM-ION in dodatno opremo. Teža: 3,2 kg.
Podrobnosti:
Več o izdelku
Na zalogi
Izvirna cena je bila: 852,70 €.767,43 €Trenutna cena je: 767,43 €.
Najnižja cena zadnjih 30 dni: 767,43 €.
Izberi število obrokov, da dobiš mesečni izračun.
V košarici izberi Leanpay in v nekaj minutah zaključi obročni nakup. Več informacij
Ščitnik lista in pehalo iz magnezija zagotavlja najvišjo vzdržljivost in odpornost proti udarcem. Kovinska skala je dobro vidna in odporna na obrabo, kar pripomore k daljši življenjski dobi naprave.
Podnožje iz magnezija znižuje težo stroja, kar povečuje njegovo učinkovitost in manevrirnost. Opremljen je tudi z odprtino za izpihavanje prahu in kavljem za obešanje, kar omogoča hitro in enostavno zlaganje.
POWERSTATE™ motor brez ščetk prinaša izjemne prednosti, saj omogoča do 3-krat daljšo življenjsko dobo motorja ter do 2-krat več rezanja z eno polnitvijo. Poleg tega zagotavlja do 25% več moči.
Akumulator REDLITHIUM-ION™ optimizira delovanje posamezne celice, kar povečuje čas delovanja in podaljšuje življenjsko dobo akumulatorja.
V paketu prejmete 2 akumulatorja 5,0 Ah RED LITHIUM-ION™, polnilnik, list žage, robno vodilo in torbo, kar vam omogoča celovito izkušnjo že ob nakupu.
| Vrsta napajanja | Akumulatorsko |
|---|---|
| Vrtljaji na min. | 5000 rpm |
| Kapaciteta baterije | 5 Ah |
| Napetost baterije | 18 V |
| Tehnologija baterije | Redlithium-Ion |
| Vključuje polnilec | Da |
| Brezkrtačni motor | Da |
| Priložen kovček | Da |
| Premer rezila | 165 mm |
Za brezplačno podaljšanje garancije si lahko ustvarite račun ter registrirate izdelek na spodnji povezavi. Če garancije ne podaljšate potem vam velja 1 leto.
https://eservice.milwaukeetool.eu/en-gb/landing
