Servis in popravilo
Zagotovljen servis in popravila
Zaloga izdelkov
Velika zaloga v našem skladišču
Expres dostava
Odpošiljanje izdelkov še isti dan
Varno nakupovanje
100% varen spletni nakup
Akumulatorska udarna račna Milwaukee M12 FIR38LR-0 s navorom do 75 Nm, dolžino 363 mm in hitrostjo 200 obr/min. Idealna za profesionalno uporabo v tesnih prostorih.
Podrobnosti:
Več o izdelku
Na zalogi
Izvirna cena je bila: 329,30 €.251,40 €Trenutna cena je: 251,40 €.
Najnižja cena zadnjih 30 dni: 251,40 €.
Izberi število obrokov, da dobiš mesečni izračun.
V košarici izberi Leanpay in v nekaj minutah zaključi obročni nakup. Več informacij
Udarno račno z navorom do 75 Nm in hitrostjo 200 vrtljajev na minuto odlikuje profesionalna zasnova, ki jo naredi idealno izbiro za avtomehanične delavnice, vzdrževanje in različna popravila.
Tehnologija FUEL, skupaj z ojačanim mehanizmom in robustnim jeklenim ohišjem, zagotavlja dolgotrajno vzdržljivost in zanesljivost pri stalni uporabi.
Daljša zasnova, ki dodaja 82 mm, omogoča lažje delo v zoženih prostorih, kjer je običajno težko doseči različnih površin.
Sprožilec s spremenljivo hitrostjo omogoča natančno upravljanje orodja, kar pripomore k večji učinkovitosti in natančnosti pri vijačenju.
Orodje je opremljeno z gumirano zaščito, ki ščiti korozivne dele in zagotavlja večje udobje med uporabo.
LED lučka osvetli delovno območje, medtem ko indikator napolnjenosti akumulatorja omogoča enostavno spremljanje časa delovanja.
Inteligentni sistem REDLINK PLUS™ nudi digitalno zaščito pred preobremenitvijo orodja ter akumulatorja, kar povečuje njegovo učinkovitost med uporabo.
REDLITHIUM-ION™ akumulator zagotavlja vrhunsko delovanje in podaljšano življenjsko dobo orodja.
Orodje deluje z vsemi akumulatorji Milwaukee® M12™, kar omogoča široko izbiro in fleksibilnost pri različnih nalogah.
| Vrsta napajanja | Akumulatorsko |
|---|---|
| Vrsta glave | 0.375 " |
| Navor | 75 Nm |
| Vrtljaji na min. | 200 rpm |
| Vključuje baterijo | Ne |
| Napetost baterije | 12 V |
| Tehnologija baterije | Li-Ion |
| Vključuje polnilec | Ne |
| Priložen kovček | Ne |
Za brezplačno podaljšanje garancije si lahko ustvarite račun ter registrirate izdelek na spodnji povezavi. Če garancije ne podaljšate potem vam velja 1 leto.
https://eservice.milwaukeetool.eu/en-gb/landing
