Servis in popravilo
Zagotovljen servis in popravila
Zaloga izdelkov
Velika zaloga v našem skladišču
Expres dostava
Odpošiljanje izdelkov še isti dan
Varno nakupovanje
100% varen spletni nakup
Robusten in močan kotni brusilnik z motorjem 850 W in nastavljivimi vrtljaji (3000-11500/min) ter zaščito pred preobremenitvijo in nenamernim vklopom. Idealno za vsako opravilo.
Podrobnosti:
Več o izdelku
Na zalogi
Izvirna cena je bila: 128,17 €.93,84 €Trenutna cena je: 93,84 €.
Najnižja cena zadnjih 30 dni: 93,84 €.
Izberi število obrokov, da dobiš mesečni izračun.
V košarici izberi Leanpay in v nekaj minutah zaključi obročni nakup. Več informacij
Močan kotni brusilnik je zasnovan za široko paleto opravil in je idealen za vsak projekt, ki ga imate v načrtu. Njegova robustna konstrukcija zagotavlja dolgo življenjsko dobo in zanesljivost v vseh delovnih pogojih.
Opremljen z močnim motorjem, ta brusilnik omogoča visoko obremenitev, kar pomeni, da se lahko spopade z najzahtevnejšimi nalogami.
Napredna elektronika omogoča enostavno prilagajanje števila vrtljajev, kar zagotavlja konstantno hitrost dela, ne glede na raven obremenitve.
Opremljen je z neprebojnim zaščitnim pokrovom in večplastnimi varnostnimi funkcijami, ki vključujejo zaščito pred preobremenitvijo, mehki zagon ter zaščito pred nenamernim vklopom.
Auto-stop funkcija karbonskih ščetk ščiti motor in podaljšuje njegovo življenjsko dobo, kar predstavlja dodatno prednost pri dolgotrajni uporabi.
| Vrsta napajanja | Električno |
|---|---|
| Navor | 2 Nm |
| Vrtljaji na min. | 11500 rpm |
| Vključuje baterijo | Ne |
| Vključuje polnilec | Ne |
| Brezkrtačni motor | Ne |
| Priložen kovček | Ne |
| Moč | 850 W |
| Premer diska | 125 mm |
Za brezplačno podaljšanje garancije si lahko ustvarite račun ter registrirate izdelek na spodnji povezavi. Če garancije ne podaljšate potem vam velja 1 leto.
https://www.metabo.com/si/sl/info/servis-1/garancija-xxl-podaljsanje-garancije-strojev-na-3-leta/
