Servis in popravilo
Zagotovljen servis in popravila
Zaloga izdelkov
Velika zaloga v našem skladišču
Expres dostava
Odpošiljanje izdelkov še isti dan
Varno nakupovanje
100% varen spletni nakup
Robusten motor z mehkim zagonom za zmanjšanje zagonskega toka. Stranski ročaj nastavljiv na tri položaje. Varnostno stikalo preprečuje nenamerno vklop. Brusne plošče Ø 230 mm, moč 2200 W, 6600/min.
Podrobnosti:
Več o izdelku
Na zalogi
Izvirna cena je bila: 217,50 €.131,58 €Trenutna cena je: 131,58 €.
Najnižja cena zadnjih 30 dni: 131,58 €.
Izberi število obrokov, da dobiš mesečni izračun.
V košarici izberi Leanpay in v nekaj minutah zaključi obročni nakup. Več informacij
Naš izdelek je opremljen z robustnim motorjem, ki zagotavlja visoko moč in zanesljivost pri delu. Zasnova motorja omogoča enostavno izvajanje zahtevnejših nalog, kar ga naredi odličnega za profesionalno rabo.
Inovativna rešitev omejitve zagonskega toka preprečuje morebitne izpade omrežnih varovalk ob zagonu stroja. Tako lahko brezskrbno pričnete z delom, saj je naprava zasnovana tako, da zagotavlja gladko in varno delovanje.
Za udobje pri delu omogočamo nastavitev stranskega ročaja v tri različne položaje. To uporabnikom nudi dodatno podporo in prilagodljivost, kar je še posebej pomembno pri dolgotrajni uporabi.
Opremljen je z Metabo varnostnim stikalom, ki natančno varuje pred nenamernim vklopom. Ta funkcija zagotavlja, da je uporaba naprave vedno varna, kar je ključnega pomena za vsakogar.
| Vrsta napajanja | Električno |
|---|---|
| Navor | 13.5 Nm |
| Vrtljaji na min. | 6600 rpm |
| Vključuje baterijo | Ne |
| Vključuje polnilec | Ne |
| Brezkrtačni motor | Ne |
| Priložen kovček | Ne |
| Moč | 2200 W |
| Premer diska | 230 mm |
Za brezplačno podaljšanje garancije si lahko ustvarite račun ter registrirate izdelek na spodnji povezavi. Če garancije ne podaljšate potem vam velja 1 leto.
https://www.metabo.com/si/sl/info/servis-1/garancija-xxl-podaljsanje-garancije-strojev-na-3-leta/
