Servis in popravilo
Zagotovljen servis in popravila
Zaloga izdelkov
Velika zaloga v našem skladišču
Expres dostava
Odpošiljanje izdelkov še isti dan
Varno nakupovanje
100% varen spletni nakup
Lahek in priročen stroj za enoročno uporabo z odličnim razmerjem med težo in zmogljivostjo. Opremljen s proti-drsnim ročajem, dolgotrajnimi ležaji ter kaseto za prah.
Podrobnosti:
Več o izdelku
Na zalogi
Izvirna cena je bila: 115,23 €.94,45 €Trenutna cena je: 94,45 €.
Najnižja cena zadnjih 30 dni: 94,45 €.
Izberi število obrokov, da dobiš mesečni izračun.
V košarici izberi Leanpay in v nekaj minutah zaključi obročni nakup. Več informacij
Ta stroj je zasnovan za enostavno uporabo z eno roko, kar omogoča udobno in učinkovito delo.
Optimalno razmerje med težo in zmogljivostjo omogoča, da lahko delo opravite z minimalnim naporom.
Ročaj je opremljen s proti-drsno oblogo, kar pripomore k boljšemu oprijemu in večji varnosti med uporabo.
Stroj je zasnovan z proti-prašnimi zaprti krogličnimi ležaji, kar zagotavlja dolgo življenjsko dobo in zanesljivost pri delu.
Za delo brez sesalnika je na voljo kaseta za prah s filtrom, kar prispeva k čistejšemu delovnem okolju.
Stroj omogoča enostavno povezavo z večnamenskim sesalnikom s pomočjo vmesnika, kar dodatno izboljša učinkovitost pri delu.
| Vrsta napajanja | Električno |
|---|---|
| Vrtljaji na min. | 11000 rpm |
| Vključuje baterijo | Ne |
| Vključuje polnilec | Ne |
| Brezkrtačni motor | Ne |
| Priložen kovček | Ne |
| Moč | 240 W |
| Premer diska | 125 mm |
Za brezplačno podaljšanje garancije si lahko ustvarite račun ter registrirate izdelek na spodnji povezavi. Če garancije ne podaljšate potem vam velja 1 leto.
https://www.metabo.com/si/sl/info/servis-1/garancija-xxl-podaljsanje-garancije-strojev-na-3-leta/
