Servis in popravilo
Zagotovljen servis in popravila
Zaloga izdelkov
Velika zaloga v našem skladišču
Expres dostava
Odpošiljanje izdelkov še isti dan
Varno nakupovanje
100% varen spletni nakup
Kotni brusilnik Hikoki G23ST z močjo 2.000 W in 230 mm ploščo ponuja visoke vrtljaje 6.600/min. Lahek in z dodatno protiprašno zaščito. Idealno za zahtevne naloge.
Podrobnosti:
Več o izdelku
Na zalogi
Izvirna cena je bila: 238,00 €.151,99 €Trenutna cena je: 151,99 €.
Najnižja cena zadnjih 30 dni: 151,99 €.
Izberi število obrokov, da dobiš mesečni izračun.
V košarici izberi Leanpay in v nekaj minutah zaključi obročni nakup. Več informacij
Za zahtevne uporabnike je tukaj kotni brusilnik G23ST Hikoki, ki združuje moč in učinkovitost. Z zmogljivo motorno močjo boste brez težav obvladali tudi najtrdnejše materiale. Njegova prostornina in visoka hitrost omogočata hitro in natančno obdelavo.
Kotni brusilnik G13SR4 Hikoki je odličen izbor za manjše projekte in delo na težje dostopnih mestih. Kljub svoji kompaktnosti nudi visoko zmogljivost in enostavno upravljanje, kar ga dela idealnega za domače mojstre in profesionalce.
Izberite svoj kotni brusilnik glede na potrebne specifikacije in izkušnje, saj sta oba modela pripravljena za izzive, ki jih prinaša delo.
| Vrsta napajanja | Električno |
|---|---|
| Vrtljaji na min. | 6600/10000 rpm |
| Vključuje baterijo | Ne |
| Vključuje polnilec | Ne |
| Brezkrtačni motor | Ne |
| Priložen kovček | Ne |
| Moč | 2001 W |
| Premer diska | 230 mm |
Za brezplačno podaljšanje garancije si lahko ustvarite račun ter registrirate izdelek na spodnji povezavi. Če garancije ne podaljšate potem vam velja 1 leto.
https://www.metalmikulic.si/podaljsana-garancija-hitachi/
