Servis in popravilo
Zagotovljen servis in popravila
Zaloga izdelkov
Velika zaloga v našem skladišču
Expres dostava
Odpošiljanje izdelkov še isti dan
Varno nakupovanje
100% varen spletni nakup
DeWALT D25134K pnevmatsko vrtalno kladivo z močjo 800 W in 2.8 J udarca omogoča hitro in udobno vrtanje v beton, les, kovino in keramiko. Vključuje hitro vpenjalno glavo in TSTAK kovček.
Podrobnosti:
Več o izdelku
Na zalogi
226,80 €
Izberi število obrokov, da dobiš mesečni izračun.
V košarici izberi Leanpay in v nekaj minutah zaključi obročni nakup. Več informacij
Elektropnevmatsko kombinirano kladivo DeWalt D25134K je del nove generacije udarnih kladiv, zasnovanih za povečano učinkovitost in udobje pri delu.
Kladivo je odlično primerno za vrtanje v beton in zidake ter omogoča vrtanje lukenj premera med 4 in 26 mm. Ima možnosti zaustavitve udarne funkcije, kar omogoča učinkovito vrtanje v les, kovino in keramiko, ter enostavno vijačenje.
DeWALT D25134 K ponuja različne načine delovanja, vključno z:
Učinkovitost in prilagodljivost tega kladiva sta idealna za različne projektne zahteve, kar ga postavlja med najboljše izbire za uporabnike.
| Teža | 1000 g |
|---|---|
| Vrsta napajanja | Električno |
| Vključuje baterijo | Ne |
| Kapaciteta baterije | 0 Ah |
| Napetost baterije | 0 V |
| Vključuje polnilec | Ne |
| Brezkrtačni motor | Ne |
| Priložen kovček | Da |
| Moč | 800 W |
Za brezplačno podaljšanje garancije si lahko ustvarite račun ter registrirate izdelek na spodnji povezavi. Če garancije ne podaljšate potem vam velja 1 leto.
https://www.g-mm.si/garancija-dewalt/
