Servis in popravilo
Zagotovljen servis in popravila
Zaloga izdelkov
Velika zaloga v našem skladišču
Expres dostava
Odpošiljanje izdelkov še isti dan
Varno nakupovanje
100% varen spletni nakup
Milwaukee® kompaktni udarni vijačnik 6 v 1 z brezkrtačnim motorjem, REDLINK PLUS™ zaščito in REDLITHIUM-ION™ akumulatorjem. Trpežno kovinsko ogrodje, LED osvetlitev in več različnih glav.
Podrobnosti:
Več o izdelku
Na zalogi
Izvirna cena je bila: 419,60 €.377,64 €Trenutna cena je: 377,64 €.
Najnižja cena zadnjih 30 dni: 377,64 €.
Izberi število obrokov, da dobiš mesečni izračun.
V košarici izberi Leanpay in v nekaj minutah zaključi obročni nakup. Več informacij
Milwaukee® prinaša inovativni kompaktni udarni vijačnik, zasnovan za različne aplikacije in ekstremne obremenitve. Njegov vsestranski sistem omogoča prilagoditev z 3 različnimi zamenljivimi glavami.
Opremljen z naprednim brezkrtačnim motorjem POWERSTATE™, ta vijačnik zagotavlja visoko zmogljivost, dolgotrajno delovanje in manjše izgube energije.
Sistem REDLINK PLUS™ natančno spremlja delovanje orodja in akumulatorja, kar zagotavlja zaščito pred preobremenitvijo ter optimizira učinkovitost tudi v najzahtevnejših pogojih.
Akumulator REDLITHIUM-ION™ zagotavlja dolgo življenjsko dobo ter učinkovito delovanje elektronike, kar pomeni manj skrbi in več produktivnosti.
1/4˝ HEX glava s pritrditvijo zglobov omogoča zmanjšanje dolžine vrtanja, kar je koristno v prostorsko omejenih situacijah. Orodje je izdelano iz izjemno trpežnega kovinskega ogrodja, kar zagotavlja dolgo življenjsko dobo. Za dodatno udobje med delom poskrbi LED lučka, ki osvetljuje delovno površino.
Ta vijačnik deluje z vsemi akumulatorji Milwaukee® M12™, kar pomeni večjo prilagodljivost in priročnost pri uporabi. Pridobite vrhunsko orodje, ki se prilagaja vašim potrebam.
| Vrsta napajanja | Akumulatorsko |
|---|---|
| Navor | 37 Nm |
| Vrtljaji na min. | 1700 rpm |
| Vključuje baterijo | Da |
| Kapaciteta baterije | 2 Ah |
| Napetost baterije | 12 V |
| Tehnologija baterije | Li-Ion |
| Vključuje polnilec | Da |
| Brezkrtačni motor | Da |
| Priložen kovček | Da |
Za brezplačno podaljšanje garancije si lahko ustvarite račun ter registrirate izdelek na spodnji povezavi. Če garancije ne podaljšate potem vam velja 1 leto.
https://eservice.milwaukeetool.eu/en-gb/landing
