Servis in popravilo
Zagotovljen servis in popravila
Zaloga izdelkov
Velika zaloga v našem skladišču
Expres dostava
Odpošiljanje izdelkov še isti dan
Varno nakupovanje
100% varen spletni nakup
Akumulatorski udarni vijačnik M12 BPD-202C s REDLINK sistemom in REDLITHIUM-ION akumulatorjem (2 x 2.0 Ah) ponuja do 2x daljšo življenjsko dobo ter moč. Teža: 1,2 kg.
Podrobnosti:
Več o izdelku
Na zalogi
Izvirna cena je bila: 281,80 €.253,62 €Trenutna cena je: 253,62 €.
Najnižja cena zadnjih 30 dni: 253,62 €.
Izberi število obrokov, da dobiš mesečni izračun.
V košarici izberi Leanpay in v nekaj minutah zaključi obročni nakup. Več informacij
REDLINK inteligentni sistem natančno spremlja delovanje orodja in akumulatorja, kar zagotavlja napredno zaščito pred preobremenitvijo. Ta funkcionalnost povečuje zmogljivost orodja tudi pod najtežjimi delovnimi pogoji.
REDLITHIUM-ION akumulator prinaša izjemne prednosti, kot so podaljšan čas delovanja, povečana moč ter daljša življenjska doba. Poleg tega je zasnovan za optimalno delovanje tudi pri nizkih temperaturah, kar ga postavlja pred konkurenco.
Indikator napolnjenosti akumulatorja vam omogoča hitro in enostavno spremljanje stanja baterije, kar povečuje učinkovitost dela in zmanjšuje možnosti neprijetnih presenečenj med uporabo.
Akumulatorski udarni vijačnik M12 BPD-202C prihaja skupaj z dvema 2.0 Ah akumulatorjema ter polnilnikom in praktičnim kovčkom za enostavno prenašanje in shranjevanje.
| Vrsta napajanja | Akumulatorsko |
|---|---|
| Navor | 30 Nm |
| Vrtljaji na min. | 1500 rpm |
| Vključuje baterijo | Da |
| Kapaciteta baterije | 2 Ah |
| Napetost baterije | 12 V |
| Tehnologija baterije | Redlithium-Ion |
| Vključuje polnilec | Da |
| Priložen kovček | Da |
| Št udarcev na min. | 22500 /min |
Za brezplačno podaljšanje garancije si lahko ustvarite račun ter registrirate izdelek na spodnji povezavi. Če garancije ne podaljšate potem vam velja 1 leto.
https://eservice.milwaukeetool.eu/en-gb/landing
