Servis in popravilo
Zagotovljen servis in popravila
Zaloga izdelkov
Velika zaloga v našem skladišču
Expres dostava
Odpošiljanje izdelkov še isti dan
Varno nakupovanje
100% varen spletni nakup
Ščitnik lista in pehalo iz magnezija zagotavljata vrhunsko vzdržljivost. POWERSTATE™ brezščetkasti motor povečuje moč in trajnost. Zmanjšana teža ter izboljšana funkcionalnost.
Podrobnosti:
Več o izdelku
Na zalogi
Izvirna cena je bila: 467,20 €.420,48 €Trenutna cena je: 420,48 €.
Najnižja cena zadnjih 30 dni: 420,48 €.
Izberi število obrokov, da dobiš mesečni izračun.
V košarici izberi Leanpay in v nekaj minutah zaključi obročni nakup. Več informacij
Ščitnik lista in pehalo iz magnezija zagotavlja odlično vzdržljivost ter odpornost na udarce. Kovinska skala je zasnovana tako, da je dobro vidna in odporna na obrabo, kar povečuje trajnost orodja.
Podnožje iz magnezija prispeva k nižji teži stroja, kar izboljšuje njegovo uporabnost in manevriranje. Dodatna odprtina za izpihavanje prahu pripomore k čistejšemu delovnem okolju.
Opremljen s praktičnim kavljem za obešanje, je orodje enostavno zložljivo in shranljivo, kar povečuje njegovo priročnost pri uporabi.
POWERSTATE™ brezščetkasti motor nudi izjemne performance, saj podaljša življenjsko dobo motorja do trikrat, poveča čas delovanja do dvakrat z eno polnitvijo ter zagotavlja 25% več moči, kar pomeni učinkovitejše ter hitrejše delo.
Akumulator REDLITHIUM-ION™ natančno nadzoruje delovanje posameznih celic, kar optimizira čas delovanja in podaljšuje življenjsko dobo akumulatorja.
M18 CCS55/0 FUEL je izdelan brez akumulatorja in omogoča enostavno uporabo ter učinkovito delovanje, kar je zasluga napredne tehnologije in premišljene zasnove.
| Vrsta napajanja | Akumulatorsko |
|---|---|
| Vrtljaji na min. | 5000 rpm |
| Napetost baterije | 18 V |
| Tehnologija baterije | Redlithium-Ion |
| Vključuje polnilec | Ne |
| Brezkrtačni motor | Da |
| Priložen kovček | Ne |
| Premer rezila | 165 mm |
Za brezplačno podaljšanje garancije si lahko ustvarite račun ter registrirate izdelek na spodnji povezavi. Če garancije ne podaljšate potem vam velja 1 leto.
https://eservice.milwaukeetool.eu/en-gb/landing
