Servis in popravilo
Zagotovljen servis in popravila
Zaloga izdelkov
Velika zaloga v našem skladišču
Expres dostava
Odpošiljanje izdelkov še isti dan
Varno nakupovanje
100% varen spletni nakup
Avtomatski obroč za zmanjšanje tresljajev, s PROTECTOR motorjem in AVS tehnologijo za manj obremenitve sklepov. Hitrost do 6600 /min, premer koluta 230 mm, moč 2400 W.
Podrobnosti:
Več o izdelku
Na zalogi
Izvirna cena je bila: 419,60 €.377,64 €Trenutna cena je: 377,64 €.
Najnižja cena zadnjih 30 dni: 377,64 €.
Izberi število obrokov, da dobiš mesečni izračun.
V košarici izberi Leanpay in v nekaj minutah zaključi obročni nakup. Več informacij
Avtomatizirajte svoje rezalne procese z našim Autobalanser obroče. Ta inovativni izdelek je zasnovan za občutno zmanjšanje tresljajev, kar pripomore k večji natančnosti in udobju pri delu.
AVS segment v ohišju motorja in dodaten AVS ročaj omogočata še učinkovitejše zmanjšanje vibracij. To pomeni manjšo obremenitev sklepov, kar je ključnega pomena pri daljših delovnih nalogah.
Zahvaljujoč “PROTECTOR motor” sistemu, ki je zaščiten z epoksidno smolo, se navitje razreda Heavy Duty ponaša z daljšim življenjskim ciklom. Vaše orodje bo tako zanesljivo in trajno skozi čas.
Opremljen je s stikalo Deadman, ki zagotavlja dodatno varnost med uporabo.
Izberite Autobalanser obroč in izkušnje pri rezanju dvignite na novo raven. Uživajte v večji natančnosti, manjših tresljajih in daljši življenjski dobi orodja.
| Vrsta napajanja | Električno |
|---|---|
| Vrtljaji na min. | 6600 rpm |
| Vključuje baterijo | Ne |
| Vključuje polnilec | Ne |
| Brezkrtačni motor | Ne |
| Priložen kovček | Ne |
| Moč | 2400 W |
| Premer diska | 230 mm |
Za brezplačno podaljšanje garancije si lahko ustvarite račun ter registrirate izdelek na spodnji povezavi. Če garancije ne podaljšate potem vam velja 1 leto.
https://eservice.milwaukeetool.eu/en-gb/landing
