Servis in popravilo
Zagotovljen servis in popravila
Zaloga izdelkov
Velika zaloga v našem skladišču
Expres dostava
Odpošiljanje izdelkov še isti dan
Varno nakupovanje
100% varen spletni nakup
Zmogljiv brusilnik s spremenljivo hitrostjo (1800-4800/min), ergonomsko obliko in nizko težo. Opremljen s ščitnikom za roko ter enostavno menjavo brusnega papirja. Moč 1200 W.
Podrobnosti:
Več o izdelku
Na zalogi
Izvirna cena je bila: 440,40 €.396,36 €Trenutna cena je: 396,36 €.
Najnižja cena zadnjih 30 dni: 396,36 €.
Izberi število obrokov, da dobiš mesečni izračun.
V košarici izberi Leanpay in v nekaj minutah zaključi obročni nakup. Več informacij
Ta zmogljiv brusilnik se ponaša z idealnim območjem hitrosti, ki omogoča učinkovito in natančno brušenje. Digitalna taho-elektronika zagotavlja spremenljivo hitrost vrtenja, kar uporabniku omogoča prilagoditev delovanja glede na potrebe projektov.
Ergonomska oblika in ploščata kovinska zobniška glava omogočata lažje in udobnejše delo, kar prispeva k večji produktivnosti. Nizka teža naprave dodatno olajša njeno rokovanje.
Ščitnik za roke nudi dodatno varnost med delovanjem, medtem ko blokada vretena omogoča enostavno menjavo brusnega papirja, kar prihrani čas in povečava učinkovitost dela.
| Vrsta napajanja | Električno |
|---|---|
| Vrtljaji na min. | 1800-4800 rpm |
| Vključuje baterijo | Ne |
| Vključuje polnilec | Ne |
| Brezkrtačni motor | Ne |
| Priložen kovček | Ne |
| Moč | 1200 W |
| Premer diska | 180 mm |
Za brezplačno podaljšanje garancije si lahko ustvarite račun ter registrirate izdelek na spodnji povezavi. Če garancije ne podaljšate potem vam velja 1 leto.
https://eservice.milwaukeetool.eu/en-gb/landing
