Servis in popravilo
Zagotovljen servis in popravila
Zaloga izdelkov
Velika zaloga v našem skladišču
Expres dostava
Odpošiljanje izdelkov še isti dan
Varno nakupovanje
100% varen spletni nakup
Kompaktna in zmogljiva brusilka z dolgim vratom za težko dostopna mesta. Kovinsko ohišje, PVC obloga za dober oprijem. Hitrost 34.000 /min, moč 500 W. Teža: 1,8 kg.
Podrobnosti:
Več o izdelku
Na zalogi
Izvirna cena je bila: 395,20 €.355,68 €Trenutna cena je: 355,68 €.
Najnižja cena zadnjih 30 dni: 355,68 €.
Izberi število obrokov, da dobiš mesečni izračun.
V košarici izberi Leanpay in v nekaj minutah zaključi obročni nakup. Več informacij
Dolgi in vitki vrat omogoča enostavno delo tudi na najbolj nedostopnih površinah, kar vam zagotavlja večjo fleksibilnost pri uporabi.
Kovinsko ohišje zobnikov zagotavlja natančno uležajenje in dolgo življenjsko dobo naprave, kar pomeni manj pogostih zamenjav in večjo zanesljivost pri uporabi.
PVC obloga vratu ne le da zagotavlja hladno površino, temveč tudi odličen oprijem, kar prispeva k udobnejši in varnejši uporabi med delom.
Ta naprava je zasnovana z mislijo na uporabnike, ki iščejo zanesljivost in učinkovitost pri brušenju in obdelavi različnih materialov.
| Vrsta napajanja | Električno |
|---|---|
| Vrtljaji na min. | 34000 rpm |
| Vključuje baterijo | Ne |
| Vključuje polnilec | Ne |
| Brezkrtačni motor | Ne |
| Priložen kovček | Ne |
| Moč | 500 W |
| Premer diska | 40 mm |
Za brezplačno podaljšanje garancije si lahko ustvarite račun ter registrirate izdelek na spodnji povezavi. Če garancije ne podaljšate potem vam velja 1 leto.
https://eservice.milwaukeetool.eu/en-gb/landing