Servis in popravilo
Zagotovljen servis in popravila
Zaloga izdelkov
Velika zaloga v našem skladišču
Expres dostava
Odpošiljanje izdelkov še isti dan
Varno nakupovanje
100% varen spletni nakup
Premi brusilnik z dolžim vratom in do 7000 obr/min je idealen za brušenje in rezkanje kovin. Zmogljivo 600 W, težko ohišje in nastavitev hitrosti zagotavljajo natančnost in dolgotrajnost.
Podrobnosti:
Več o izdelku
Na zalogi
Izvirna cena je bila: 556,30 €.500,67 €Trenutna cena je: 500,67 €.
Najnižja cena zadnjih 30 dni: 500,67 €.
Izberi število obrokov, da dobiš mesečni izračun.
V košarici izberi Leanpay in v nekaj minutah zaključi obročni nakup. Več informacij
Brusilnik je idealen za brušenje in rezkanje kovin, kar ga dela odličnega pomočnika v vašem delovnem okolju.
Dolg in vitek vrat omogoča enostavno delo na težko dostopnih mestih, kar povečuje vašo produktivnost in udobje pri delu.
Heavy Duty kovinsko zobniško ohišje zagotavlja natančno uležajenje ter dolgo življenjsko dobo naprave, kar je ključno za dolgotrajno uporabo.
Elektronika za predizbiro hitrosti omogoča enostavno prilagajanje hitrosti dela, kar zagotavlja optimalne rezultate pri različnih nalogah.
Prednost brusilnika je tudi v njegovi zmogljivosti, kar zagotavlja učinkovito delovanje v vseh pogojih.
| Vrsta napajanja | Električno |
|---|---|
| Vrtljaji na min. | 3000-7000 rpm |
| Vključuje baterijo | Ne |
| Vključuje polnilec | Ne |
| Brezkrtačni motor | Ne |
| Priložen kovček | Ne |
| Moč | 600 W |
| Premer diska | 45 mm |
Za brezplačno podaljšanje garancije si lahko ustvarite račun ter registrirate izdelek na spodnji povezavi. Če garancije ne podaljšate potem vam velja 1 leto.
https://eservice.milwaukeetool.eu/en-gb/landing
