Servis in popravilo
Zagotovljen servis in popravila
Zaloga izdelkov
Velika zaloga v našem skladišču
Expres dostava
Odpošiljanje izdelkov še isti dan
Varno nakupovanje
100% varen spletni nakup
Robusten kotni brusilnik “QUICK” MATICO z močnim Metabo Marathon motorjem (1700 W) in VTC tehnologijo. Hitra menjava brusnih plošč, zaščita pred preobremenitvijo in udobno delo.
Podrobnosti:
Več o izdelku
Na zalogi
Izvirna cena je bila: 325,30 €.266,64 €Trenutna cena je: 266,64 €.
Najnižja cena zadnjih 30 dni: 266,64 €.
Izberi število obrokov, da dobiš mesečni izračun.
V košarici izberi Leanpay in v nekaj minutah zaključi obročni nakup. Več informacij
| Vrsta napajanja | Električno |
|---|---|
| Navor | 4.3 Nm |
| Vrtljaji na min. | 10000 rpm |
| Vključuje baterijo | Ne |
| Vključuje polnilec | Ne |
| Brezkrtačni motor | Ne |
| Priložen kovček | Ne |
| Moč | 1700 W |
| Premer diska | 150 mm |
Za brezplačno podaljšanje garancije si lahko ustvarite račun ter registrirate izdelek na spodnji povezavi. Če garancije ne podaljšate potem vam velja 1 leto.
https://www.metabo.com/si/sl/info/servis-1/garancija-xxl-podaljsanje-garancije-strojev-na-3-leta/
